Відкриті аукціони в Україні  - AGROPogruzka

Відкриті аукціони в Україні 

Одна з найбільших біржових систем в Україні, Прозорро.Продажі тепер пропонує величезну кількість майданчиків (близько 40), за допомогою яких кожен може скористатися можливістю стати переможцем торгів чи виставити товар на реалізацію. Робота кожної біржі здійснюється відповідно до закону. Обмін товарами та послугами на будь-які потреби у системі Prozorro.Sale робиться для того, щоб забезпечити вливання в українську економіку грошей та дати величезним компаніям шанс на розвиток. 

Система працює на всій території України. Це дає змогу залучати економічно багаті регіони та розвивати темпи взаємодії між організаціями та клієнтами на взаємовигідних умовах. Прозорро.Продажі запровадив на ринок такий підхід, якого ще ніколи не бачили, який може стимулювати фінансовий розвиток України. Важливо зазначити, що на біржі величезний асортимент робіт, послуг і товарів. 

Особливості системи Прозорро

Універсальна система Прозорро.Продажі – це гігантське джерело держзамовлення в країні, з функціоналом якого легко працювати. Біржі, котрі працюють в системі, мають акредитацію та сертифікати, не допускаються схеми підкупу. 

Процес реєстрації підприємств на біржі здійснюється відповідно до правильно встановленого порядку. Діалог відбувається в режимі онлайн і абсолютно виключає дискримінацію окремих учасників аукціону. Вектором діяльності Прозорро.Продажі стало не лише зростання фінансових перспектив України. 

Основне завдання – викорінити прояву корупції з циклу послуг та надати компаніям можливість надавати послуги на високому рівні. Для тих, хто замовляє послуги, участь в обмінних процедурах дає можливість придбати найвигідніші пропозиції. Менеджер постійно контролює процес взаємодії між організатором аукціону та підрядником для виявлення корупційних маніпуляцій. До біржі пов’язані всілякі підприємства, які надають серйозні високопрофесійні послуги. Саме процедура ретельного відбору учасників дозволила засновникам біржі зібрати на одній платформі професійних експертів. 

Розробники сервісу після успішної роботи мають намір посилити дію системи за допомогою спеціальних інноваційних технологій, що дає змогу проводити заходи та діалоги прозоро та сумлінно. В режимі реального часу – найбільша біржова система в Україні за кількістю учасників і за кількістю аукціонів загалом. Повний перелік послуг, які надає система, дозволяє учасникам підвищити якість співпраці та вигоду. В майбутньому очікується розширення бази користувачів і кількості організацій, що надають послуги.

За допомогою системи Прозорро.Продажі проводяться різні аукціони, у тому числі земельні https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqnyj-aukcion-v-odesqkij-oblasti-na-majdanchyku-tov-ueb. Кожен учасник може купити нерухомість, автомобілі та інше. Бажано перед участю в аукціоні досконало вивчити інформацію про проведення торгів у відкритій системі Прозорро.Продажі.

Виконання договору в системі Прозорро

Договір є виконаним, коли всі сторони договору у потрібній формі виконали всі свої зобов’язання за цим договором. Це колись і учасник привіз товар, і замовник за нього заплатив. І є папери, які доводять виконання договірних зобов’язань. 

Скасування зобов’язань регламентують статтях 598-609 ЦК, статтях 202-206 ЦК. Коли ж договір виконано належним чином, зобов’язання щодо нього призупиняють після прийняття замовником дійсності його виконання та отримання особою, яка виконує тендер (постачальником) оплати. До речі, сторона із зобов’язаннями має право: виконати зобов’язання до обумовленого терміну; відмовитися від виконання зобов’язання при неналежному виконанні противною стороною обов’язків, що стає необхідною умовою виконання (ч. 6 ст. 193 ЦК). Проте відмовитись виконувати свої зобов’язання односторонньо заборонено. Як краще уникнути цього тому, що протилежна сторона за ще одним договором не виконала зобов’язання на належному рівні (ч. 7 ст. 193 ЦК). 

Проте сторони мають право виконати свої зобов’язання згідно з договором про закупівлю, а власне договір ще буде чинним до завершення терміну, який встановлено умовами договору. 

Який час опублікувати звіт про виконання договору? Відповідно до вимог Законодавчого акту № 922 – у строк 3 днів з дня: 

  • розірвання договору – якщо договір розірвано з виконанням не повністю або без нього; 55
  • виконанням договору – якщо договір виконано до кінця; 
  • завершенням періоду дії договору – якщо договір виконано не повністю або до кінця. 

Насправді Закон № 922 дає змогу публікувати ці дані з дати виконання договору, але не пізніше 3 днів з дати завершення періоду дії договору.