Як вигідно купити ліс-кругляк на електронній біржі - AGROPogruzka

Як вигідно купити ліс-кругляк на електронній біржі

Починаючи зминулого року всі бажаючі можуть купувати круглий ліс на відкритих аукціонах. Це можна зробити на одному з затверджених майданчиків електронної системи, наприклад, на українській Генеральній біржі.

Ця зміна на ринку деревини була ініційована постановою Кабінету Міністрів Про реалізацію пілотного проекту, який перетворив продаж необробленої деревини з «з молотка» на «прозорі продажі» по електронній угоді.

За даними ДП » Прозоро.Продажі», ринок необробленої деревини став одним з найбільш прибуткових напрямків для електронних транзакцій. Платформа, затверджена Генеральною біржею України, запрошує Вас взяти участь у таких аукціонах.

На зорі розвитку лісових ресурсів було багато можливостей для розробки корупційних планів і» угод», оскільки продаж сировини вівся за прямими контрактами. Представники лісозаготівельної компанії вели переговори безпосередньо з деревообробною організацією, що дозволило збільшити кількість і вартість товару. Наприклад, ринкова ціна на круглий ліс значно вище його відпускної ціни. Отже, можна отримати суттєву знижку. Крім того, оскільки великі обсяги сировини не включаються до електронного обліку, журнальні та журнальні аудити фактично не проводяться.

Попит на цю галузь з боку співробітників сайту Української Генеральної біржі зростає.

Яких результатів досягла біржа

За чотири роки роботи веб-сайту УЕБ кількість угод з продажу, включаючи Генеральну біржу України, досягла 290 000 онлайн-транзакцій із загальною виручкою в 30 мільярдів Українських гривень.

Варто відзначити, що на представників зелених індустрій зараз діють певні обмеження. На електронний аукціон повинні бути виставлені лоти об’ємом не менше 140 кубічних метрів. Лісгоспи встановлюють не менше 25% від щомісячного плану збирання врожаю. Ціна лота повинна бути від 190 000 Українських гривень.

Взяти участь у конкурсі на закупівлю необробленої деревини мають право всі без винятку громадяни України, а також вітчизняні та іноземні компанії, які швидко зареєструвалися на сайті організації і вчасно сплатили внески.

Якщо ви хочете прийняти участь в аукціоні, читайте більш детально тут: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-vigidno-kupiti-lis-kruglyak-na-prozorrosale/