Вже відкрилися в Україні - AGROPogruzka

Вже відкрилися в Україні

Аукціони по землі відкриються через кілька місяців. Це дуже обговорюване питання сьогоднішнього дня, як і рік тому, для всіх українців. Розуміють люди з агросектора, а також поки ще сперечаються на цю тему. У липні, коли вже стануть купувати наділи землі, все стане зрозуміліше. Враховувати доводи власників паїв землі зобов’язані в уряді при організації справедливого ринку, оскільки саме вони є господарями великої частки с/г землі України.

Продаж землі – особливості аукціонів

Позитивним обґрунтуванням для розгортання ринку і запускання аукціонів по землі в Україні стає продаж аграрних земель без обмежень. Принципи демократії в країні на увазі надання громадянину волі розпоряджатися своїм майном вільно.

Нерівні умови існують на ринку землі України. Сільські жителі, які свого часу працювали в колгоспах, мають земельними ділянками, які вимагають постійної обробки. Так у сільських жителів є більше переваг, ніж у які проживають у міських умовах. Сільські жителі можуть займатися тваринницькому і садівництвом або здавати землі в оренду, при цьому маючи капіталом. Прийнятий Закон № 552-их розроблений для врівноваження діяльності аграрної галузі економіки.

Приватні особи, громадяни України, з першого липня 2021 року можуть отримати у володіння ділянку розміром до 100 га. Реалізація буде виконуватися у фізичних осіб, продаж земель, що належать державі та комунальним співтовариствам поки не планується.

Нардепи, зараз розглядають перспективи реалізації аграрних угідь через Прозорро.Продажі системи. Ефективне управління активами земельних угідь і стабільні вливання в скарбницю країни, а також ринок без хабарів і махінацій забезпечить Prozorro.Sale.

На Prozorro.Sale відбувається покупка та продаж

Вже почався старт земельного ринку, тому тим людям, хто хоче стати його учасниками достроково потрібно підготуватися. Землі сільгосппризначення можна буде продавати і купувати на аукціонах Прозорро.Продажі, пройшовши процедуру реєстрації на сайті Української універсальної біржі. А на даному ресурсі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukraini/ ви зможете отримати більше корисної інформації про ринок землі.

Чесність і відсутність лобіювання інтересів – це головні принципи роботи спеціально створених цифрових майданчиків в торгах муніципальної держвласності в Україні. Сервіси Prozorro.Sale виконують блокування процедур при підозрі на корупцію і якісь завчасні домовленості. Вона існує вже майже 5 років і своєю прозорою діяльністю принесла до державного бюджету профіт приблизно 37,7 млрд. грн. Якраз таки тому другим кроком від влади має бути взаємодія з аукціонами по землі на Prozorro.Sale.