В чому полягають переваги формату аукціонів - AGROPogruzka

В чому полягають переваги формату аукціонів

Аукціон – це вже не нове значення для українського бізнес-середовища. Величезна кількість компаній на серйозному рівні цікавиться можливістю взяти участь в подібних торгах. Самі торги можуть бути примусовими або добровільними. В першому випадку, мова йде про певні державні та комунальні структури, які зобов’язані проводити відкриті державні закупівлі, організувати аукціони й так далі. Другий варіант більше відноситься до комерційних об’єктів бізнесу, які можуть бути зацікавлені в економії своїх коштів.

Електронний майданчик uub.in.ua пропонує своїм учасникам широкий вибір категорій, які мають пряме відношення до аукціонів. Вибір підходящого лоту на торгах – це уже виключно ваша справа. Головне – це бути точно впевненим в тому, що бланк і заявка була оформлена згідно правил та відправлена на розгляд в чітко зазначений термін.

Чим формат аукціону зручний для продавця

Не дивлячись на  те, що торги є найбільш вигідними для учасників аукціону, організатор аукціону також має велику кількість переваг.

  • Великий попит на виставлену продукцію;
  • Можливість продавати товар, обираючи найбільш вигідні пропозиції;
  • Не потрібно витрачати час на пошуку потенційних покупців;
  • Широкий вибір кандидатів, зацікавлених в придбані товару.

Важливо зазначити що для виставлення своєї продукції на аукціон, вона повинна відповідати всім вимогам. Тобто, повинен бути присутній короткий опис товару. Його назва, характеристики, інформація про кількість екземплярів, дані про організатора торгів й так далі.

Що стосується угоди, яка вкладається між учасником торгів та його організатором, то вона також повинна відповідати регламенту та включати в себе 5 основних пунктів.

Мова йде про такі моменти, як: 

  • Визначення сторін;
  • Предмет угоди;
  • Весь перелік обов’язків організатора аукціону та його учасників;
  • Повна відповідальність всіх сторін договору;
  • Юридична інформація про обидва сторони договору.

Для того, щоб особисто навести себе на неприємності, рекомендується брати участь лише в тих торгах, де в якості організатора фігурує перевірений часом представник.

Більш того брати участь в торгах потрібно лише на акредитованих електронних майданчиках. Ви можете знайти повний перелік лотів на сайті https://sale.uub.com.ua. Там же проводяться всі види торгів, починаючи з відкритих та закінчуючи закритими.