Як отримати дозвіл на використання надр через аукціон Прозорро.Продажі - AGROPogruzka

Як отримати дозвіл на використання надр через аукціон Прозорро.Продажі

Виходячи з Кодексу України, надрами визначається та частина землі, яка розташована над поверхнею суші чи дном водойм. Надра можуть відноситися до загальнодержавних (пальне, неметалеві руди, хімічна сировина) та місцевого призначення (цегляні, черепичні, будівельні). Обробка, видобуток та експлуатація надр в Україні здійснюється на основі спеціальних дозволів на користування надрами. Такі дозволи видаються переможцям е-аукціоном, які проходять через систему Прозоро.

За допомогою системи Прозорро. Продажу https://sale.uub.com.ua/filter/subsoil-use можна вигідно придбати дозвіл на видобуток використання надр в Україні. На порталі зібрано багато лотів на використання надр, які є у системі Prozorro.Sale.

Як проходить аукціон із реалізації спеціальних дозволів на використання надр

На торгах виставляються лоти, які підготовлені з урахуванням заяв та пропозицій юридичних та фізичних осіб, які бажають отримати спеціальний дозвіл на користування надрами. Усі лоти містять адресу учасника, оглядову карту, короткий опис, строк дії початкової ціни.

На законодавчому рівні визначаються період проведення аукціонів щодо реалізації дозволу. Вони розраховуються у календарних днях з періоду публікації оголошення про торги:

  • 90 днів. Для природного газу, нафти та конденсату.
  • 50 днів. Для інших природних копалин.

Завдяки системі відкритих аукціонів, процедура продажу дозволяє знайти найбільш виграшні лоти в різних категоріях. Зробити це дозволено на акредитованому сайті системи Прозорро.Продажі Української універсальної  біржі. На сайті представлений величезний список найбільш виграшних лотів, здатних задовольнити найрізноманітніші запити. Сайт працює на засадах чесної конкуренції, тому переможцем аукціону визначається учасник, який зробив найбільшу ставку протягом 3 раундів, на які відводиться 3 хвилини.

У режимі реального часу система Prozorro.Sale підтвердила свою ефективність. З кожним днем ​​все більше учасників реєструються на сайті, щоб брати участь у виграшних аукціонах і ставати власниками товарів за низькою ціною. В каталозі лотів можна найти справжні скарби. Багато людей вже оцінили всі переваги електронних аукціонів.

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися на одному з офіційних майданчиків Прозорро.Продажі та подати заявку у зазначений період. Також потрібно сплатити обов’язковий гарантійний внесок, зазначений у лоті. Цей вклад повернеться, якщо учасник програв. Важливо зазначити, що система продажу не допустить до аукціонного учасника, який надав незрозумілі або недостовірні дані, або не вніс гарантованого внеску.

Після того, як було визначено переможця, він матиме 30 днів, щоб заплатити державний бюджет різницю між початковим внеском та вартістю лота. Після цього він отримає право на використання надр, які вказані у документації.