Незабаром продаж майна банкрутства стане прозорим: після прийнятого минулого року Кодексу про банкрутство громадськість просить уряд дозволити продаж активів компаній-банкрутів через аукціони ProZorro.Sale. Відкритий аукціон з продажу майна, що банкрутує, зробить процес чесним та доступним для всіх, а отриманий результат швидко покриє борги компаній-банкрутів.
Чому краще продавати властивості банківських позичальників через електронну систему Prozorro.
Вже цієї осені набирає чинності новий кодекс про банкрутство; як результат, більш сучасне законодавство внесе суттєві зміни в процес придбання майна банкрутства. Зазначений документ незабаром регулює цю сферу, крім того, тут чітко встановлені всі етапи провадження у справах про банкрутство фізичних та юридичних осіб. Серед найважливіших змін — гіпотеза про продаж майнових банкрутів через сучасну електронну систему ProZorro.Sale.
ДП «Prozorro.Sales» було створено у 2016 році спільними зусиллями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду гарантування вкладів, Національного банку, громадськості, міжнародних донорів та електронних платформ як окремий напрямок мегаплатформи Успішний ProZorro.
Завдяки системі Prozorro.Sales державні та приватні компанії мають змогу продавати нерухомість, невеликі об’єкти приватизації (якщо їх вартість не перевищує 250 млн. Грн.), Банкрутство, земельні ділянки орендована земля, вантажні автомобілі, продаж прав на розробку корисних копалин тощо. Всього за три роки через інтернет-платформу ProZorro.Sale було організовано понад 234 тис. Аукціонів, на яких зареєстровано 14 тис. Учасників.
На даний момент загальний дохід, отриманий від аукціону, становить майже 20 млрд. Грн., А вартість деяких лотів при цьому зростає в 10 разів. ТБ «Українська енергетична біржа» має великий досвід організації державних закупівель — при необхідності досвідчені працівники сайту високого рівня проведуть аукціон з продажу майна, що банкрутує.
Чесний викуп невдалої власності через електронні платформи GP Prozorro
Сфера банкрутства давно відома величезною кількістю порушень та зловживань. Наприклад, великі банківські боргові компанії використовують цю причину, щоб обійти виплати за кредит. У цьому випадку їхні кредитори втрачають сотні мільйонів гривень, оскільки процес ліквідації штучно затягується, а виробництво продовжує функціонувати, а його директори та акціонери отримують прибуток.
Крім того, нинішні та майбутні інвестори часто встановлюють своїх арбітрів у фірмах, що перебувають у скруті, що є прямим порушенням закону. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: https://sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.
Звичайні аукціони поступово стають минулим: компанії та державні компанії сьогодні віддають перевагу електронним пропозиціям, оскільки вони прозорі, відкриті для всіх учасників та зручні. Офлайн-аукціони є закритими для громадськості, і їх ціни, всупереч продажу майна банківських боржників в електронних пропозиціях, часто навмисно знижуються.
Тому власники компаній-банкрутів не можуть погасити свої борги ні за що
Інвестори страждають від такого шахрайства — виникає ситуація, коли не надто гідні бізнесмени легко позбавляються від зобов’язань, уникаючи будь-яких наслідків. Водночас в Україні не існує повністю прозорої та законодавчо підтвердженої процедури декларування банкрутства чесних боржників.
Офіційний електронний сайт з продажу невдалого бізнесу — sale.ueex.com.ua.
Продаж невдалої власності на електронних тендерах допоможе банкам-кредиторам негайно повернути втрачені кошти, крім того, вільна конкуренція, створена системою Prozorro, і продажі дозволять отримати справді справедливу ринкову ціну діяльності боржників.
ТБ «Українська енергетична біржа» пропонує своїм клієнтам послуги з придбання об’єктів банкрута: персональний менеджер відповість на всі ваші запитання, допоможе зареєструватися на сайті та обов’язково надасть корисні поради щодо участі в аукціоні.