Правила підготовки тендерної документації для участі в торгах - AGROPogruzka

Правила підготовки тендерної документації для участі в торгах

Одна з обов’язкових умов для участі в будь-якому форматі електронних торгів – це надання документації. Одна з серйозних помилок учасників – це не зовсім серйозний підхід до етапу підготовки тендерної документації. Як результат, за цим може слідувати відмова та недопущення до участі в самій процедурі.

У користувачів завжди є можливість отримати багато корисної інформації про закупівлі в цілому і для цього достатньо лиш скористатись посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas. Ви можете використовувати українську енергетичну біржу як майданчик, на якому можна ознайомитись з важливою інформацією і навіть проконсультуватись по багатьом питанням.

Якими є вимоги до підготовки тендерної документації

Почати варто з того, що сам факт подачі документів виконаний у відкритому форматі. Це означає, що немає ніяких обмежень до самих учасників, яким дозволено надавати свою документацію на розгляд.

При цьому, тендерний пакет документів повинен відповідати відразу декільком основним критеріям і виглядають вони наступним чином:

 • Детальний опис критеріїв та вимог при підготовці заявок – користувач повинен чітко розуміти, що від нього вимагає замовник та які умови йому потрібно виконати для того, щоб взяти участь в торгах;
 • Критерії до учасника – в залежності від типу торгів, вони можуть бути лише фінансовими, або ж стосуватися досвіду, рівня кваліфікації та інших аспектів, які можуть бути справді важливими для замовника;
 • Опис товарів (послуг) – в цьому пункті прописуються вимоги до завдання та того, що потрібно буде виконувати після отримання замовлення. Це стосується саме державних закупівель, коли переможець в тендері зобов’язаний виконати отримане замовлення й зробити це вчасно;
 • Кількість товарів – ще однією обов’язковою умовою є публікація детальної інформації про те, скільки товарів потрібно постачати, де знаходиться кінцева точка поставок й так далі;
 • Часові рамки – дуже детально повинні бути прописані часові обмеження. Учасник повинен точно знати, скільки в нього є часу на подання пропозиції, підготовку документації та виконання самого замовлення;
 • Детальний опис критеріїв, пов’язаних з самою продукцією або ж послугами. Тут повинні бути прописані всі моменти та побажання замовника, які він вважає справді важливими. При цьому, самі моменти не повинні суперечити рамкам чинного законодавства;
 • Валюта – при підготовці документації варто визначитися з валютою, яка буде використовуватися при проведенні самих розрахунків;
 • Визначення кінцевих часових рамок – мова йде про конкретну дату, після якої вже не можна подавати заявки, тому що всі вони будуть відхилені;
 • Тип тендерного забезпечення – сюди можна віднести відразу декілька пунктів, а саме: умови, сума, формат надання гарантій й так далі.

Кожен пункт є справді важливим і всі ці моменти беруться до уваги тендерним комітетом, який створюється для того, щоб розглядати кожну заявку та перевіряти їх на відповідність чітко визначеним вимогам. 

Насправді ж, окрім загальних положень, є ще безліч інших важливих моментів, що стосуються підготовки тендерної документації та інших критеріїв до учасників, які бажають взяти участь в торгах. Для отримання більш детальної інформації та консультацій, ви можете скористатися допомогою операторів на обраному вами електронному майданчику.

Як здійснити вхід в кабінет ПроЗорро

Перше, що вам доведеться зробити – це для початку зареєструватися в цій системі. Сама процедура розпочинається саме в системі ПроЗорро, після чого процес автоматично продовжиться на одному з акредитованих електронних майданчиків.

У вас з’являється можливість обрати один з запропонованих сервісів, серед яких ви можете віддати перевагу тому ресурсу, що буде здаватись для вас найбільш зручним.

Після реєстрації та авторизації, вам залишається лише перейти до свого облікового запису.

Робиться це елементарним чином:

 • Вам потрібно зайти на сайт обраного вами електронного майданчика;
 • Далі, ви знаходите пункт “Вхід”;
 • Після цього, вам залишається лише вказати логін та пароль.

В окремих випадках, система може затребувати підтвердження і для цього ви просто вказуєте код, що буде надісланий вам на мобільний телефон або ж електронну адресу.

У випадку, якщо ви забули логін або пароль, то у вас завжди є можливість його відновити. Це все робиться з використанням того ж контактного номеру та смс, або ж електронної пошти.

Після авторизації на сайті електронного майданчику, ви отримуєте доступ до повного функціоналу, починаючи з самих лотів та закінчуючи всіма налаштуваннями. Головне – це не передавати дані про свій обліковий запис третім особам.