Особливості допорогових та зверхпорогових торгів - AGROPogruzka

Особливості допорогових та зверхпорогових торгів

Формат проведення торгів може серйозно відрізнятись в залежності від того, про який саме тип аукціону йде мова. Не секрет, що є два основних типи закупівель, це: допорогові та зверхпорогові торги. Відповідно, принцип може трішки відрізнятись. Щоб не опинитись в не зовсім приємній ситуації, рекомендується з самого початку більш детально ознайомитися з цими типами торгів та зробити свої висновки.

Обидва варіанти аукціонів доступні на сайті української універсальної біржі. На сайті uub.in.ua можна знайти безліч цікавих лотів. Для прикладу, ви можете взяти участь в аукціонах з продажу транспортних засобів різного призначення, нерухомості, електроніки, канцелярії й так далі. Вам залишається лише проаналізувати всі ці варіанти й обрати один з них.

Зверхпорогові закупівлі проводяться одним з трьох варіантів, це:

  • Відкриті торги – це самий звичайний варіант аукціонів, що проводиться на основі системи ПроЗорро;
  • Конкурентний діалог – даний варіант відрізняється тим, що учасник та організатор тендері можуть корегувати вартість, виходячи з представленого опису та якості товару;
  • Переговорна процедура – такий варіант дає можливість обирати учасників за принципом переговорів.

Окремої уваги варті саме відкриті торги, які дають для учасників найбільш перелік можливостей. З особливих моментів можна виділити термін подачі заявок на участь на протязі 15 днів. Що стосується питань які подаються організатору тендеру, то не а це у вас буде 10 днів. 

Що стосується розгляду кожної пропозиції, то на цей замовнику дається 5 робочих днів. В певних ситуаціях цей процес може бути збільшений до 20 днів.

Чому варто обирати електронний майданчик в ПроЗорро

Акредитація майданчика в системі ПроЗорро – це головна гарантія того, що торги будуть проходити на рівномірних умовах. Вся інформація про торги зберігається в самій системі і у випадку будь-яких претензій, ви можете отримати реальну відповідь і допомогу.

Все що потрібно зробити вам в якості учасника – це перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua на сайт української універсальної біржі. Всі умови для участі, регламент, час на подання заявки й так далі, присутні на даному ресурсі. Головне – це не пожалкувати свого часу та враховувати всі ці моменти.