Механізми продажу майна через Асоціацію бірж та електронних майданчиків та Прозорро - AGROPogruzka

Механізми продажу майна через Асоціацію бірж та електронних майданчиків та Прозорро

Проект створений для реалізації майна та державних активів за принципами вільної конкуренції, публічності, доступності та ефективності. Система надає повний спектр послуг з питань купвлі-продажу товарів та послуг. Найбільшою популярністю користується майданчик Прозорро.Продажі. Вона діє за різними напрямками.

Напрямки діяльності проекту

Система реалізує вклади фізичних осіб, активи збанкрутілих банків, майно підприємств, які перебувають у державній та приватній власності, об’єкти, що відносяться до малої приватизації.

Через майданчик реалізують майно неплатоспроможних банків. Детальна схема реалізації зрозуміла та проста. Замовник повинен розмістити оголошення, вказавши в ньому назву предмета, ціну, детальний опис, місце знаходження.

Покупець може відстежити аукціон на майданчиках, підключених до системи. Продаж здійснюється шляхом поступового підвищення ціни. В результаті виграє ставка, яка була найвищою.

Процедура не потребує особливих навичок:

  1. Покупець вибирає лот.
  2. Подає в особистому кабінеті заявку.
  3. Система автоматично розкриває ставки, залишаючи всі дані відкритими.
  4. Торги складаються з трьох етапів. Кожен учасник має зробити хід. Якщо він не встигає, система зараховує попередню пропозицію.
  5. В кінці переможець буде визначений автоматично. Вся інформація про учасників відкрита.
  6. Переможець має підписати договір і торги вважаються завершеними.

Всі дані про поточні та завершені торги будуть зображені на всіх акредитованих майданчиках. Для ознайомлення з інформацією про Асоціацію бірж та електронних майданчиків слід перейти на сторінку aeaep.com.ua.

Переможе учасник, який має перевагу

В торгах виграє учасник, який пропонує найвищу суму. В останньому раунді всі ставлять максимальну суму. Щоб отримати беззаперечну перевагу, спеціалісти рекомендують робити максимальну стартову пропозицію, оскільки учасник чия ставка буде найвищою, робить останній хід, тому має можливість регулювати свої кроки в аукціоні, спостерігаючи за ставками конкурентів.

Правильна робота в системі дає можливість придбати майно державного резерву, збанкрутілих банків та інше за прийнятними цінами.

Така система користується популярністю. Всі торги проходять публічно та прозоро, згідно з чинним законодавством. Наприклад, при покупці нерухомості кожен учасник гарантовано страхує себе від ризиків, оскільки лоти ретельно перевіряють.