Культиватор «Урожай». Чому саме він? - AGROPogruzka

Культиватор «Урожай». Чому саме він?

Культиватор «Урожай». Чому саме він?

 В березневому номері журналу ТОВ «Оріхівсільмаш» розповідало про технічні та економічні переваги своєї продукції, а саме про культиватор «Урожай» КПП 7. Теорія залишається теорією, але усім потрібна практика. Тому ми вирішили запитати безпосередньо у головного інженера СФГ «Скорпіон» Едуарда ГРИНЯ (на фото), який придбав цей агрегат.

СФГ «Скорпіон» Новомиколаївського району Запорізької області.

■ Чому саме ТОВ «Оріхівсільмаш»?

– Ця компанія давно мені знайома як по аграрним виставкам, так і по відгукам сусідніх господарств. Також є давнім нашим другом-постачальником, де купували розкидач мінеральних добрив. Чому вибір пав саме на них? Тому що нам сподобалась їхня висока якість продукції, оперативність доставки та сервісний підхід.

■ Коли Вам презентували товар, чи не боялися, що аргументи менеджерів не будуть співпадати з реаліями?

– Хвилювання у цьому плані були. Адже зараз складний час та і техніка коштує немало. Проте, все, що розповідали та показували мені на підприємстві, збігається з фактом виконання робіт. А саме: глибина обробки ґрунту від 5 до 12 см, культиватор копіює рельєф поля відносно горизонту завдяки тандемним колесам та конструкції рами. За рахунок того, що культиватор має п’ять рядів лап, він не забивався пожнивними залишками і зрізаними бур’янами. Додаткова наявність пружинних борін і котків дозволила ідеально вирівняти грунт. Центральна рама та крила мають великий запас міцності. Продуктивність культиватора становила 52 га за зміну. Агрегатувався з трактором ХТЗ-172.

■ 

Чи були якісь несправності з агрегатом, як швидко були усунені ці несправності? Чи дає взагалі завод-виробник якусь гарантію?

– ТОВ «Оріхівсільмаш», що мені сподобалося, дає гарантію на всі вузли агрегату, і це прописано у договорі поставки. За 1 сезон роботи культиватора ніяких несправностей не було. Планово заміняли підшипники на котках після проходження 1100 га, як це було прописано в інструкції з експлуатації. Єдиний висновок з цього, що наш постачальник повністю впевнений у якості своєї продукції.

■ Я бачу у Вашому машинно-тракторному парку імпортний аналог культиватора «Урожай». Чи є різниця у якості грунтообробки?

– Ви знаєте, що цей імпортний аналог культиватора купувався нами 4 роки тому за більш-менш прийнятною ціною. Сьогодні купити імпортну техніку зовсім немає можливості. А якщо подивитися на якість обробітку ґрунту агрегатом «Урожай», то я з повною відповідальністю можу провести паралель з імпортним аналогом.

■ Тобто, я так розумію, подальша співпраця з компанією «Оріхівсільмаш» ще триватиме?

– Звісно, адже наше господарство з 4000 га потребує ще мінімум двох культиваторів 8,3 м. Але це вже плани на осінь.

■ Чи зможете Ви з усією відповідальністю порекомендувати культиватор «Урожай» іншим своїм колегам?

– Якщо у когось будуть питання по цьому агрегату, запрошую до нас у господарство. Або нехай телефонують мені за номером (050) 456-77-67 – Едуард Гринь. Із задоволенням відповім на всі питання.

ТОВ «Оріхівсільмаш»70501, Запорізька обл., м. Оріхів,вул. Привокзальна, 2-ж
e-mail: [email protected]agropogruzka.com.ua
Тел./факс: (06141) 4-56-69
Моб.: (099) 030-60-40, (096) 428-56-95, (096) 366-40-09, (050) 533-80-88По материалам газеты «Аграрник»