Корисна інформація про ціни на енергоресурси в Україні - AGROPogruzka

Корисна інформація про ціни на енергоресурси в Україні

Для того, щоб на купівля-продаж енергетичних та паливних ресурсів на українських ринках відбувалася за ринковими цінами, Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ») постійно публікує котирування на різні виді сировини та палива на офіційному веб-сайті. ТБ УЕБ – це акредитований партнер онлайн платформи ProZorro, через яку державні та комунальні підприємства зобов’язані закуповувати енергоресурси та іншу продукцію та послуги. Придбання потрібних товарно-матеріальних активів на відкритих біржових торгах забезпечує справедливу вартість та гарантує дотримання умов укладених контрактів між постачальником та покупцем.

Як формуються біржові ціни на природний газ та інші лоти

Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» є лідером у проведення відкритих електронних торгів по купівлі-продажу природного газу, нафтопродуктів, вугілля, скрапленого газу, газового конденсату та інших енергоресурсів. На онлайн майданчику є можливість розрахувати ринкову вартість енергетичного ресурсу з урахуванням цінових тенденцій минулих періодів за посиланням www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/

На ТБ УЕБ публікуються котирування різних паливних та енергетичних ресурсів за зваженими формулами. На рівень вартості впливають світові ціни на газ та нафту, тенденції та прогнози експертів по рівню попиту та пропозиції на енергетичному ринку. Нафтовидобувні та нафтопереробні компанії, видобувні підприємства, які реалізують свою сировину та продукцію на ProZorro.Sale чи інших біржах, формують стартові ціни лотів, орієнтуючись на бенчмарки, виставлені ТБ УЕБ.

Переваги продажу ТМЦ на біржових майданчиках

Для дотримання вимог діючого українського законодавства та отримання найкращої цінової пропозиції, рекомендується продавати енергоресурси на акредитованих майданчиках, діяльність яких відповідає законам України. На Товарній Біржі «Українська енергетична біржа», на яку орієнтується навіть Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, щодня проводяться відкриті біржові торги. На майданчику проходять торгові операції, які відповідають ринковим умовам та діючому законодавству.

Стати непостійним членом ТБ УЕБ та отримувати вигідні умови участі у публічних аукціонах дуже просто. Після реєстрації та ухвалення біржовим комітетом можна оголошувати тендери чи приймати участь у купівлі енергоресурсів на ТБ УЕБ.