Корисна інформація про ціни на енергоресурси в Україні - AGROPogruzka

Корисна інформація про ціни на енергоресурси в Україні

Для того, щоб продаж і покупка енергоресурсів і паливних ресурсів на українських ринках відбувалася за ринковими цінами, Товарна біржа «Українська енергетична біржа» (ТВ «УЕБ») постійно публікує котирування на різні види сировини і палива на біржі. Офіційний веб-сайт. УЕБ є акредитованим партнером онлайн-платформи ProZorro, через яку державні та комунальні компанії зобов’язані купувати енергоресурси та інші продукти і послуги.

Придбання необхідних запасів на відкритому біржовому аукціоні забезпечує справедливу вартість і гарантує дотримання умов укладених договорів між постачальником і покупцем.

Як формуються обмінні курси для природного газу та інших земель

Українська енергетична біржа-лідер в області відкритих електронних торгів купівлі-продажу природного газу, нафтопродуктів, вугілля, скрапленого газу, газового конденсату та інших енергоресурсів. На онлайн-сайті ринкову вартість енергоресурсу можна розрахувати з урахуванням динаміки цін у попередні періоди за посиланням www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

У УЕБ котирування різних паливно-енергетичних ресурсів публікуються за зваженими формулами. На рівень витрат впливають світові ціни на газ і нафту, тенденції і прогнози експертів щодо рівня попиту і пропозиції на ринку енергоносіїв. Нафтовидобувні і нафтопереробні компанії, гірничодобувні компанії, які продають свою сировину і продукцію на ProZorro.Sale або інших біржах, формують стартові ціни лотів, орієнтуючись на орієнтири, встановлені УЕБ.

Переваги продажу товарів і матеріалів на біржах

Щоб відповідати вимогам чинного законодавства України та отримати кращу цінову пропозицію, рекомендується продавати енергоресурси на акредитованих об’єктах, експлуатація яких відповідає законодавству України. На Товарній біржі «Українська енергетична біржа», якою управляє навіть Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, відкриті біржові операції здійснюються щодня. Торгові операції проводяться на веб-сайті відповідно до ринкових умов і застосовними правилами.

Не стати постійним членом УЕБ і отримати вигідні умови для участі в публічних аукціонах дуже просто. Після реєстрації та прийняття біржовою комісією ви можете оголосити тендери або взяти участь у закупівлі енергоресурсів у УЕБ.