Державні закупки в системі Прозорро.Продажі - AGROPogruzka

Державні закупки в системі Прозорро.Продажі

Вже багато років державні закупки всіх активів юридичними особами та підприємцями в Україні здійснюється через електронні майданчики. Це певні сервіси, розроблені для організації аукціонів з пропозицією всіх видів торгового майна. Однією з найбільш затребуваних і легальних в державі є Українська універсальна біржа. Майданчик був створений ще в 1997 році, але лише чотири роки тому пройшов масштабну реструктуризацію. В даний час вигідно і абсолютно безпечно купити будь-які об’єкти торговельної власності на таких відкритих та прозори майданчиках. Ці майданчики є повністю відкритими і кожен охочий може спостерігати за ходом торгів.

Особливості діяльності УУБ

Прозорро.Продажі – це електронний майданчик з сертифікацією та акредитацією, яку створило і затвердив Уряд України як найнадійніший і результативний спосіб покупки різного виду комерційної власності. Це обумовлено рядом особливостей:

  1. На біржі відсутній і не може виникнути корупція. Якщо один учасник торгів не готовий придбати майновий об’єкт, то він просто не подає заявку на нього. Будь-які особисті листування проходять перевірку. Кожен учасник проходячи через реєстрацію гарантує те, що виконає всі зобов’язання. Якщо цього не відбувається його чекають наслідки у вигляді санкцій.
  2. Якщо в ході проведення операції з’являються питання, то вони можуть бути вирішені, оскільки в системі постійно присутня багато учасників, які знають відповіді. Вони вже на практиці вирішували такі складності або є консультативними експертами в таких питаннях.
  3. На електронному майданчику постійно публікуються нові пропозиції. Через великий вибір на сайті та інструмент прискореного пошуку по конкретним критеріям у кожного учасника є можливість знайти потрібні лоти. Наприклад, тип приміщення, яке потрібно купити, або автомобіля для роботи.
  4. Всі процедури на біржі з юридичної точки зору коректні і захищені Законодавством. Дана система є затвердженою Урядом України, тому стає гарантом дотримання букви Закону при придбанні будь-якої власності або права на взяття кредиту у фінансовій організації.

Здійснювати закупівлі мають право люди всіх форм власності. Якщо ви бажаєте прийняти участь у відкритих та чесни аукціонах, то проходьте реєстрацію на майданчику Української універсальної біржі. А для отримання більше корисної інформації та новин, перейдіть на сайт https://uub.in.ua/.