ТОВ "Орiхiвсiльмаш"

 • Чому «Урожай», тому що…

  Для аграріїв з кожним роком все гостріше стає питання підвищення врожайності сільськогосподарських культур та ефективного використання посівних площ та сільськогосподарської техніки. Серед заходів по підвищенню врожайності одним з найважливіших є підтримання родючості ґрунтів. Цього можна досягти, насамперед, своєчасним та якісним внесенням добрив. Ефективність використання добрив залежить від різних чинників, але одним із головних,  є рівномірність розподілення добрив по поверхні поля. Відомо, що велика нерівномірність внесення добрив може приводити не тільки до підвищення, а навпаки, до пониження врожайності. Економічні втрати від нерівномірного внесення мінеральних добрив ускладнюються й значним погіршенням якості виготовленої продукції. Сучасні розкидачі відомих світових виробників розкидачів дозволяють отримати не більше 15%  нерівномірності, що відповідає європейським нормам. Причому розкидачі, в яких система дозування подає добрива зверху через дозуючі вікна самопливом, працюють більш рівномірно на відміну від причіпних з конвеєрною подачею добрив.

  Ще одним фактором, що впливає на рівномірність розкидання – висота положення розкидача відносно поверхні поля. Табличні параметри налаштувань прив’язані до цієї величини. Відхилення в ту чи іншу сторону призводить до зміни ширини захвату і відповідно, рівномірності. Використання транспортних візків для навісних розкидачів дозволяє не тільки стабілізувати положення дисків по висоті, а і застосовувати менш потужні трактори з розкидачами більшої вантажопідйомністю. Наприклад, трактор МТЗ-80  з розкидачем вантажопідйомністю більше 3-х тон.

  Щодо ширини захвату, то сучасні розкидачі можуть працювати з шириною до 42 метрів. Але треба сказати, що при збільшені ширини, рівномірність розкидання значно зменшується, а для деяких видів добрив може досягнути негативних значень. Це особливо стосується неякісних добрив. Враховуючи суттєвий вплив фізико-механічних властивостей добрив на рівномірність їх розсіву було б бажаним підвищити вимоги до якості добрив відносно ідентичності розмірів гранули, та виключення пиловидної фракції. Але поки що ці вимоги не можуть бути виконані, як в умовах масового виробництва добрив, так і при їх зберіганні та використанні в господарствах, тому одним із напрямків вирішення проблеми в теперішній час є удосконалення засобів розкидання, які здатні забезпечити виконання необхідних агротехнічних вимог при використанні існуючих добрив. Ширина захвату 24 метри, напевно є оптимальною при використанні добрив вітчизняного виробництва.

  РМД-1000  Враховуючи раніше наведені фактори, що впливають на якість внесення, а відповідно і на ефективність використання мінеральних добрив, стає питання яку техніку використовувати для їх розкидання.  Більше, дальше та дорожче не завжди є краще.  Тому хочемо звернути вашу увагу на продукцію ТОВ «Оріхівсільмаш», що є провідним виробником розкидачів мінеральних добрив торгової марки «Урожай» на Україні. Розкидачі нашого виробництва відповідають всім вимогам для якісного та ефективного внесення добрив. Це рівномірність і нормування внесення, якість матеріалів та надійність зборки, простота в обслуговані та використанні, гарантія від виробника та доступна ціна.  Вже не один рік господарствами країни використовуються навісні розкидачі нашого виробництва РМД-1000 (загрузка до1000кг.) та РМД-500 (загрузка до 500кг). З 2012 року  було отримано технічні умови на виробництво та налагоджено випуск причіпного розкидача мінеральних добрив РМД-3000 (загрузка до 3000кг). За основу було використано вже добре зарекомендувавший себе РМД-1000 з його системою дозування та розподілу добрив, вдосконаленими та надійними редукторами приводу.

  РМД-500

  При підготовці до серійного виробництва наших розкидачів було проведено ряд конструктивно-технічних розрахунків з урахуванням усіх можливих технологічних властивостей твердих мінеральних добрив, а саме: щільність (від 0,8 до 1,7 т/м3), розмір гранул (від 1 до 4мм), сипкість, розсіюваність, злежувальність, гігроскопічність.

  При розрахунку параметрів бункера були визначені оптимальні кути нахилу стінок, що коливаються від 45 до 55º і сприяють найкращому протіканню добрив через пропускний отвір. Для кожного виду добрива було розрахунково отримано, та дослідно підтверджено мінімально  можливу норму внесення при якій добриво не припинить протікання внаслідок утворення стабільних зводів з гранул добрив над випускним отвором. Щоб отримати рівномірний розподіл гранул по ширині захвату машини дослідним шляхом змінювалось місце подачі гранул добрива на розсіювальний диск. У разі подачі часток добрива ближче до осі обертання розсіювального диска збільшується кількість висіяних добрив по периферії ширини захвату машини, далі від осі- збільшується кількість висіяних добрив у середній частині смуги розсіву добрив. Для досягнення найменшої нерівномірності при різній ширині захоплення проводились розрахунки і дослідні роботи, що дали можливість визначити вплив таких конструктивних параметрів як довжини лопатки, зміщення лопатки відносно радіального положення на диску, конусність диска, та режимних параметрів (частота обертання розкидального диска) на якісні та кількісні показники розподілення добрива.

  Таким чином розкидачі РМД-1000 «Урожай» та РМД-3000 «Урожай» рівномірно вносять добрива на ширину захвату від 18 до 24 м, і мають змогу регулювати норму внесення від 40 до 1750 кг/га, працюють від валу відбору потужності трактора 540об/хв., при цьому розподільчі диски обертаються на швидкості 720 об/хв., а шнекові мішалки з незалежним привідом – 280 об/хв..

  рмд-3000 Якісне розкидання добрив залежить також і від надійності конструкції розкидача та матеріалів з яких його вироблено. Міцність конструкції доведена не тільки розрахунками, а і протестована на практиці. Розкидач обладнаний редуктором з товстостінним металевим корпусом, з використанням мінерального мастила типу «ТАП», що забезпечує безвідмовність роботи конічних пар протягом тривалого строку експлуатації. Тарілки, лопатки та дозуючий механізм виготовлено із нержавіючої сталі, що спрощує обслуговування та подовжує строк служби агрегату. Для виробництва рами та несучих конструкцій використовується товстостінна профільна труба та листи збільшеної товщини.

  Чому «Урожай»? Кожен господар який працює з землею знає як зараз гостро стоїть питання по отриманню максимального результату від затрачених матеріалів . Своєчасна та якісна підкормка мінеральними добривами дає максимальний результат, тому ми й дали йому назву «Урожай». Він буде працювати в вашому господарстві довго і надійно.

  Також ТОВ «Оріхівсільмаш» пропонує зернометачі ЗЗП-60 та ЗЗП-80 та  культиватори КПП-4С власного виробництва.

   

  Наша адреса:

  70501, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Привокзальна, 2Ж

  e-mail:   agropogruzka@mail.ru

  сайт:     www.agropogruzka.com.ua

  тел. м.: (099) 030-60-40;  (096) 428-56-95

  тел. ф.: (06141) 4-56-69

  Обратная связь
  © 2015. ТОВ "Орiхiвсiльмаш"